آسیا به معماری ابرقو چشم دوخته است.
 آسیا به معماری ابرقو چشم دوخته است.
تکه ای از روزنامه کیهان سال 1352 که به برنامه تاسیس مرکز مطالعات آسیایی سازمان یونسکو در ابرکوه به دلیل وجود آتار ارزمشند در این شهر تاریخی و دستور ویژه فرح پهلوی اشاره میکند.
بیشتر ...
 

رئیس سازمان میراث فرهنگی:ابرکوه نیازمند تعریف تورهای گردشگری ویژه است
 بازدید دکتر سلطانی فر از مجموعه تاریخی پردیسان ابرکوه
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، با اشاره به ظرفیت‌های بالای گردشگری استان یزد به ویژه شهرستان ابرکوه گفت: ابرکوه نیازمند تعریف تورهای گردشگری ویژه است.
بیشتر ...
 

در افتتاح نهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری؛
 رئیس سازمان میراث فرهنگی از غرفه پردیس ابرکوه بازدید کرد
سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در افتتاح نهمین نمایشگاه بین‌المللی، از غرفه پردیس ابرکوه دیدن کرد.
بیشتر ...
 

سرهنگ عزیزآبادی، بازرسی ناجای یزد؛
  مشارکت مردم ، نقش اساسی در حفظ آثار دارد
سرهنگ عزیزآبادی، بازرسی ناجا، به همراه هیئت همراه و فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان در بازدید از مجموعه تاریخی آقازاده ابرکوه، این ابنیه تاریخی را در سطح ایران شاخص دانسته و اظهار داشت: با توجه به اینکه شرایط فعلی بودجه دولت ها به تنهایی نمی تواند پاسخگوی مرمت و احیاء بناهای تاریخی باشد و با واسپاری این اماکن به مردم، می توان بخش اعظمی از مشکلات این حوزه را مرتفع ساخت و مردم را در حفظ میراث فرهنگی خود مشارکت داد.
بیشتر ...
 

 تشکل‌های گردشگری در ابرکوه ساماندهی می‌شود
باهدف فعالیت‌ها و تأسیس تشکل‌های گردشگری؛ کارگاه آموزشی و توان‌افزایی درزمینهٔ جایگاه، نقش و فعالیت‌های تشکل‌های فعال در حوزه گردشگری پایدار و میراث فرهنگی در ابرکوه برگزار شد.
بیشتر ...
 

رئیس سازمان نظام مهندسی استان خبر داد:
 مجموعه تاریخی آقازاده» ابرکوه خرداد 95 به بهره برداری می رسد
رئیس سازمان نظام مهندسی استان در حاشیه بازدید از مجموعه تاریخی آقازاده گفت: این پروژه با حمایت صندوق احیاء و بهرده برداری از اماکن تاریخی در خرداد 95 به بهره برداری می رسد.
بیشتر ...
 

با حضورمعاون سرمایه گذاری و تأمین منابع اداره کل میراث فرهنگی یزد؛
 از پروژه های متقاضیان سرمایه گذاری در شهرستان ابرکوه بازدید شد
محمد رضا نصیری، معاون سرمایه گذاری و تأمین منابع اداره کل میراث فرهنگی یزد، از پروژه های متقاضیان سرمایه گذاری در شهرستان ابرکوه بازدید کرد.
بیشتر ...
 

فرماندار ابرکوه:
 ابرکوه جزو 14 شهر نمونه گردشگری ایران قرار گرفت
فرماندار ابرکوه با اشاره به اینکه این شهرستان جزو 14 شهر نمونه گردشگری ایران قرار گرفته است، گفت: باید هماهنگی‌های لازم برای معرفی بیشتر این شهر به گردشگران انجام شود.
بیشتر ...
 

 

Fatal error: Call to undefined function apache_getenv() in /var/www/vhosts/aghazadeh.org/httpdocs/APPs/DCMS/DCMSUtils/Statistic/tpro.php on line 0